Elektro príslušenstvo

Sortiment dielenského nábytku ako sú pracovné stoly, kontrolné a ergonomické pracoviská, ale aj dielenské skrine môžete doplniť o ELEKTROLIŠTY, PREDLŽOVACIE PRÍVODY a OSVETLENIE. Táto séria elektro príslušenstva je navrhnutá, skonštruovaná a vyrobená priamo vo firme POLAK CZ. Elektro výrobky spĺňajú vysoké bezpečnostné požiadavky a sú certifikované.

Elektrolišty

Celohliníkové certifikované elektrolišty vynikajú odolnou konštrukciou a elegantným dizajnom. Istiace prvky zaisťujú bezpečnosť užívateľa a jeho elektrického vybavenia. Pre viac možností využitia sme do elektrolíšt zabudovali pneumatickú rýchlospojku. Vďaka tomu nájdu svoje uplatnenie v mnohých aplikáciách a kombináciách s ostatnými výrobkami dielenského nábytku.

Predlžovacie prívody

Certifikované predlžovacie prívody v prevedení pre remeslo a priemysel. Štíhle celohliníkové teleso vyniká svojou jednoduchou a pritom odolnou konštrukciou. Teleso má na zadnej stene drážky pre univerzálne spôsoby uchytenia. V rámci elektrifikácie vašej dielne je to drobný, ale dôležitý prvok.

Osvetlenie

Originálne hliníkové teleso svetiel, originálna elektronika, LED technológia, kvalitné spracovanie – to sú osvetľovacie telesá SLIMp vyrábané firmou POLAK. Osvetlenie má teplotu chromatičnosti 4000 K a je dostupné v troch variantoch.

 

Potrebujete poradiť?