Ako používať konfigurátor dielenského nábytku

Predstavujeme bezkonkurenčný konfigurátor dielenského nábytku POLAK CZ. Intuitívne a prehľadné prostredie konfigurátora vás prevedie zostavením produktu od základných rozmerov až po drobné príslušenstvo.

Užívateľské rozhranie konfigurátora

Pred prvým použitím konfigurátora si jednoduchým spôsobom založte svoj vlastný účet, ktorým sa budete do systému prihlasovať. Po prihlásení sa dostanete do užívateľského rozhrania, v ktorom uvidíte nielen svoje nakonfigurované zostavy, ale aj odoslané dopyty a hotové objednávky.

Konfigurácia dielenského nábytku

Na výber máte z týchto produktov:

  • Zásuvkové skrine
  • Pracovné stoly a príslušenstvo
  • Počítačové a špeciálne skrine
  • Ergonomické pracoviská
  • Elektro skrine a príslušenstvo
  • NC program
  • Šatníky
  • Dielenské a vertikálne skrine

Systém vás prevedie od základných rozmerov produktu až po drobné príslušenstvo a farebnosť jednotlivých dielov. Konfigurátor je navrhnutý tak, aby nemohlo dôjsť k chybnej zostave dielov, napríklad do konkrétneho korpusu vám umožní vložiť iba veľkostne zodpovedajúce dvere a zásuvky.

Pri zostavovaní sa môžete ľubovoľne vracať a diely meniť, vyskúšate si rôzne kombinácie a nakoniec zvolíte ideálny variant.

Hotovú zostavu si môžete pomenovať a uložiť, neskôr sa môžete vrátiť a diely znova upravovať. Budete tak mať dokonalý prehľad.

Nakoniec priamo z prostredia konfigurátora odošlete nezáväzný dopyt najbližšiemu obchodnému partnerovi a ten vás bude kontaktovať s ponukou. Objednávku vždy nájdete vo svojom užívateľskom rozhraní.

3D plánovač

Na dokreslenie dokonalej predstavy o vybavení vášho priestoru dielenským nábytkom využite prepracovaný 3D plánovač. Najprv si nastavíte vlastnú miestnosť podľa požadovaných rozmerov, do ktorej môžete umiestniť okná, dvere, ale aj prekážky v priestore. Do pripravenej miestnosti jednoducho vložíte vaše nakonfigurované zostavy alebo môžete využiť už hotové zostavy dielenského nábytku, ktoré ponúkame.

S produktmi v 3D plánovači môžete ľubovoľne pohybovať, otáčať ich a umiestňovať podľa potrieb. Systém vás upozorní na prípadné kolízie medzi jednotlivými dielmi, vďaka čomu si urobíte dokonalú predstavu, ako bude váš pracovný priestor nielen vyzerať, ale hlavne fungovať.

Čerešničkou na torte je potom zobrazenie produktov s uzavretými dverami a zásuvkami, ale aj v otvorenom variante, aby ste vedeli, koľko miesta vám v priestore zostáva.

Výber z hotových zostáv

Ako posledný tu spomenieme, že v prostredí konfigurátora nie je nutné vždy vytvárať vlastnú konfiguráciu, pokiaľ napríklad presne viete, ktorý produkt potrebujete alebo sa chcete iba pozrieť na rozloženie produktov v 3D scéne. V takom prípade máte na výber z už nakonfigurovaných zostáv z celého sortimentu dielenského nábytku. Aj tieto hotové zostavy ale môžete ešte vylepšiť podľa svojich predstáv a doplniť ich o príslušenstvo alebo zmeniť farebnosť.