Počítačové a špeciálne skrine

Počítačové a špeciálne skrine

  • Konstrolné a meracie pracovisko v niekoľkých variantoch.
  • S možnosťou presklených bočníc kontrolného pracoviska.
  • Počítačový terminál s drevenou zásuvkou pre klávesnicu.
  • Počítačová skriňa so zásuvkou s výsuvným dnom.

Kontrolné pracoviská

Na zabezpečenie meracích prístrojov, pomôcok, hardvéru a softvéru, vykonávanie kontrol aj na archiváciu kontrolných protokolov sú najlepším riešením naše kontrolné pracoviská.

Celé pracovisko je uzamykateľné. Bočnice hornej časti môžu byť opatrené bezpečnostným tvrdeným sklom alebo perforovanou stenou, predná časť je uzatvárateľná hliníkovou roletou s navíjacím mechanizmom. Roleta je zakončená hliníkovým madlom s integrovaným rázvorovým zámkom.

Spodná časť je vybavená zásuvkami a dvierkami. Pracovná doska je opatrená priechodkami pre kabeláž. Spodná časť je odvetraná. Možno je variant s nohou z jednej strany alebo kompletné vlastné konfigurácie.

Počítačový terminál

Počítačové terminály sú v hornej časti vybavené skriňou monitora s presklenými výklopnými dvierkami a nastaviteľným držiakom. Vďaka tomu je možné použitie dotykového monitora aj All In One PC. V spodnej časti je drevená zásuvka pre klávesnicu, dvojité dvierka a vo vnútri police. Výrobok využíva systém jedného kľúča.

Počítačová skriňa

Počítačové skrine sa od terminálu líšia spodnou skriňou, ktorá je vybavená zásuvkou pre klávesnicu s výsuvným dnom. Počítačové skrine dodávame aj v mobilnom prevedení s kolieskami. Výrobok využíva systém jedného kľúča.

Kontrolné pracoviská MS101
Objednávacie číslo: MS101

Kontrolné pracoviská MS101

Kontrolné pracovisko s nohou KZ101
Objednávacie číslo: KZ101

Kontrolné pracovisko s nohou KZ101

Počítačová skriňa PCZB
Objednávacie číslo: PCZB

Počítačová skriňa PCZB

Počítačový terminál TPC1
Objednávacie číslo: TPC1

Počítačový terminál TPC1

Predchádzajúci Nasledujúce

Potrebujete poradiť?