Elektrolišty

Celohliníkové certifikované elektrolišty sú nosným prvkom elektrického príslušenstva dielenského nábytku POLAK. Odolná konštrukcia, odklopný predný kryt pre ľahkú údržbu a elegantný dizajn. Istiace prvky zaisťujú bezpečnosť užívateľa a jeho elektrického vybavenia. Pre viac možností využitia sme do elektrolíšt zabudovali pneumatickú rýchlospojku. Vďaka tomu nájdu svoje uplatnenie v mnohých aplikáciách a kombináciách s ostatnými výrobkami dielenského nábytku.

 

Elektrolišty pre zásuvkové skrine

Špeciálne upravené elektrolišty, ktoré je možné zabudovať do zásuvkovej skrine namiesto jednej zásuvky výšky 125 mm. Objednať si ich môžete vrátane montáže v troch šírkach (podľa šírky vašej zásuvkovej skrine).

Elektrolišty pre kontrolné a skúšobné pracoviská

Elektrolišty, ktoré majú vývod kábla z bočnej časti profilu a dajú sa tak pripevniť na akúkoľvek kovovú plochu pomocou magnetického uchytenia. Elektrolišty určené pre kontrolné pracoviská majú navyše samostatný vypínač pre osvetlenie alebo dátovú zásuvku.

Elektrolišty pre nadstavby pracovných stolov

Tieto elektrolišty sú svojou veľkosťou prispôsobené nadstavbám pracovného stola. Pomocou držiaka ich pripevníte medzi stĺpikmi nadstavby a ideálne doplníte rámčekom pre elektrolišty, ktorý vyplní medzeru medzi pracovnou plochou. Tento typ elektrolíšt sú dostupné vo variante bez pneumatickej rýchlospojky, so zabudovaným stop tlačidlom a so zásuvkou 400V.

 

Potrebujete poradiť?