Elektro skrine a príslušenstvo

Elektro skrine a príslušenstvo

  • Boxové dobíjacie skrine s dvoma zásuvkami v každom boxe.
  • Dobíjacie skrine pre mobilné telefóny s tromi druhmi konektorov.
  • Dielenské dobíjacie skrine s predlžovacími prívodmi.
  • Certifikácia elektrickej bezpečnosti.
  • V ponuke mincové zámky v štyroch menách.

Boxové dobíjacie skrine

Ide o vylepšený variant štandardnej boxovej skrine z výrobného portfólia značky POLAK. V každom z ôsmich boxov nájdete dvojicu zásuviek, ktoré je možné využiť pre potreby nabíjania viacerých zariadení súčasne. Integrovaný stredový elektrokanál šetrí potrebnú podlahovú plochu. Z pôdorysu vystupuje iba prívodný kábel s vidlicou.

Túto skriňu môžete mať vrátane plnej certifikácie, komplet zapojenú a pripravenú na okamžité použitie alebo bez zapojenia s prípravou pre certifikáciu, ktorú si zákazník obstará sám, vrátane odborného zapojenia. Skrine sú dodávané s elektrickými zásuvkami typu E pre Českú republiku a zásuvkami typu F, používanými napríklad v Nemecku.

Dielenské dobíjacie skrine

Dobíjacia stanica s odvetraním a priechodkou pre kabeláž vychádzajúca z konštrukcie skrine SK2 zo súčasného sortimentu nábytku POLAK. Skriňa umožňuje využitie širokého príslušenstva vr. elektropríslušenstvo, vďaka čomu si zákazník môže vytvoriť dobíjaciu stanicu pre akumulátory s veľkým úložným priestorom.

Práve pre tento variant bol vytvorený predlžovací prívod PP300, z dvoch prepojených telies s celkom ôsmimi zásuvkami a nezávislým spínaním. Predlžovací prívod je možné prichytiť k bočnici skrine v dvoch výškových úrovniach.

Ďalšou možnosťou je využitie predlžovacieho prívodu PP700 s deviatimi zásuvkami na zadnú stenu skrine.

Dobíjacie skrine pre mobilné telefóny

Originálna konštrukcia a design značky POLAK vytvára z dobíjacej skrine pre mobilné telefóny jedinečný prvok, ktorý umožňuje dobitie až šestnástich mobilných telefónov naraz. Vďaka trojici konektora je možné dobíjať takmer každý typ mobilného zariadenia na trhu.

Po vložení zariadenia a pripojení ku konektoru začne procesorom ovládaný zdroj dodávať potrebnú energiu najrýchlejším možným spôsobom. Jednotlivé bunky sú plne uzamykateľné užívateľsky pohodlným mincovým zámkom alebo štandardným cylindrickým zámkom. Dobíjacie skrine je možné vzájomne prepojiť pomocou kábla. Určené na pripevnenie na stenu.

Elektro príslušenstvo

Sortiment dielenského nábytku ako sú pracovné stoly, kontrolné a ergonomické pracoviská, ale aj dielenské skrine môžete doplniť o ELEKTROLIŠTY, PREDLŽOVACIE PRÍVODY a OSVETLENIE. Táto séria elektro príslušenstva je navrhnutá, skonštruovaná a vyrobená priamo vo firme POLAK CZ.

Elektro výrobky spĺňajú vysoké bezpečnostné požiadavky a sú certifikované.

Dobíjacia skriňa pre mobilné telefóny 20DSMT
Objednávacie číslo: 20DSMT

Dobíjacia skriňa pre mobilné telefóny 20DSMT

Boxová dobíjacia skriňa s cylindrickým zámkom 20BDS
Objednávacie číslo: 20BDS

Boxová dobíjacia skriňa s cylindrickým zámkom 20BDS

Dielenská dobíjacia skriňa 20SK2PP
Objednávacie číslo: 20SK2PP

Dielenská dobíjacia skriňa 20SK2PP

Predchádzajúci Nasledujúce

Potrebujete poradiť?