Elektrické lišty ako nevyhnutný doplnok dielenského nábytku

Elektrické lišty ako nevyhnutný doplnok dielenského nábytku

Súčasťou funkčného dielenského nábytku je aj elektrické príslušenstvo, ktoré uľahčuje prácu a umožňuje zapojiť všetky potrebné nástroje. Určite oceníte elektrické svietidlá - sú celkom nenápadné, ale robia skvelú službu. Presvedčte sa o tom sami.

V súčasnosti už nie je priestor na kompromisy. Najmä v oblasti dielenského nábytku, kde každý detail môže ovplyvniť efektivitu práce a bezpečnosť používateľov. Ako popredný český výrobca dielenského nábytku vieme, že elektrické príslušenstvo je veľmi dôležitou súčasťou našich výrobkov. A pripevnenie nekvalitnej elektrickej lišty k špičkovému nábytku? To u nás neplatí.

Elektrolišty

Prečo sme sa rozhodli vyrábať vlastné elektrolišty?

Predtým sme sa zameriavali na samotnú výrobu nábytku a spoliehali sme sa na dovážané elektrotvarovky. Čoskoro sme však zistili, že nespĺňajú naše náročné požiadavky na kvalitu a spoľahlivosť. Zahraničné výrobky majú nielen veľmi obmedzenú životnosť, ale môžu ohroziť aj bezpečnosť osôb, ktoré so strojmi na nábytku pracujú. Preto sme sa rozhodli vziať veci do vlastných rúk a vyrábať si napájacie tyče sami.

Elektrolišty od POLAK CZ: Kvalita, dizajn a multifunkčnosť

Naše celohliníkové certifikované elektrolišty sú vyrábané s maximálnym dôrazom na každý detail. Ich veľmi elegantný dizajn a absolútne spoľahlivá funkčnosť z nich robia ideálny doplnok dielenského nábytku.

Kam sa dajú elektrolyty pripevniť?

 • k pracovnému stolu v dielni,
 • k zásuvkovej skrinke,
 • k dielenskej skrini,
 • PC skrinka,
 • ovládací stôl atď.

Elektrolišty pre zásuvkové skrinky

Do zásuvkovej skrinky možno namiesto jednej 125 mm vysokej zásuvky zabudovať špeciálne upravené elektro lišty. Môžete si ich objednať vrátane montáže v troch šírkach (v závislosti od šírky zásuvkovej skrinky).

POLAK CZ elektrické príslušenstvo

Montáž a integrácia elektrických panelov

Elektrorozvádzače sú navrhnuté tak, aby sa dali ľahko integrovať do dielenského nábytku. Pre dielenské lavice ponúkame stojany, do ktorých sa vkladajú elektrolyty, ktoré sú súčasťou kompletného systému pre dielne vrátane perfopanelov.

Okrem tradičných zásuviek sme elektrolyty vybavili portami USB, ktoré umožňujú nabíjanie rôznych zariadení, čo výrazne zvyšuje ich využiteľnosť v moderných dielňach.

Odolná konštrukcia, výklopný predný kryt na jednoduchú údržbu a elegantný dizajn. Do elektrocentrál sme zakomponovali pneumatickú rýchlospojku pre väčšie možnosti využitia.

Atypické elektrolyty pre školské stoly

Nedávno sme mali možnosť zrealizovať zákazku pre školu, ktorá mala špecifické požiadavky na elektrické žalúzie pre učiteľov. Požadovali

 • zásuvky HDMI pre dátové projektory,
 • UTP zásuvky pre káblové internetové pripojenie.

Vďaka tomu, že sme elektrické lišty vyrábali sami, sme mohli pružne reagovať na individuálne požiadavky na výrobky a dokázali sme tieto požiadavky splniť.

Školské lavice sú vybavené napájacími lištami pre žiakov a učiteľov. Učiteľské stoly majú pripojenie na dataprojektor a internet, zatiaľ čo žiaci majú prístup k internetovým pripojeniam, čo zabezpečuje stabilné a rýchle pripojenie aj pri veľkom počte pripojených zariadení.

Potrebujem riešenie na mieru

Elektrické lišty pre zásuvné dielenské skrine a pracovné stoly - kvalita, ktorá sa oplatí

Zákazníci, ktorí vyskúšali naše výrobky, oceňujú ich:

 • spoľahlivosť,
 • bezpečnosť,
 • estetický vzhľad.

Investícia do kvalitného elektrického príslušenstva sa z dlhodobého hľadiska oplatí nielen z hľadiska bezpečnosti, ale aj z hľadiska celkovej spokojnosti používateľov (vašich zamestnancov).

Naše elektrické žalúzie a ďalšie výrobky nájdete v našich produktových radoch a katalógu. Radi vám pomôžeme s výberom a poradíme s inštaláciou tak, aby zvolené riešenie plne vyhovovalo vašim potrebám.

Hľadáte kvalitné a spoľahlivé elektrožeriavy pre váš dielenský nábytok?
Neváhajte nás kontaktovať.

Podobné články o nábytku

Prejsť do blogu
Vzala by som si jeden ružový dielenský vozík pre seba a modrú skriňu pre manžela
 • Dátum pridania 08. 10. 2021

Vzala by som si jeden ružový dielenský vozík pre seba a modrú skriňu pre manžela

Emancipácia ženám priniesla nielen volebné právo, ale predovšetkým celkovú zmenu myslenia. Začali viac veriť vo svoje schopnosti a postupne sa zapojili aj do profesií, ktoré sú tradične považované za mužské. Dnes už sa nikto nepozastaví nad programátorkou, sudkyňou alebo špičkovou lekárkou (pritom prvá česká doktorka medicíny promovala až v roku 1902!).

Prečítať článok
Pod pojmom dielenský nábytok si dnešné dieťa predstaví kancelársky stôl a stoličku. A čo až vinkel, šublera alebo mafel?
 • Dátum pridania 17. 10. 2021

Pod pojmom dielenský nábytok si dnešné dieťa predstaví kancelársky stôl a stoličku. A čo až vinkel, šublera alebo mafel?

Mnohí si myslia, že dnešné deti sú lenivé, neohrabané a nešikovné. Málokto sa už ale zamýšľa nad tým, prečo to tak v skutočnosti je, či vôbec je to pravda a do akej miery. Pre skoršiu generáciu bolo normálne veci opravovať a to nielen v práci, ale aj vo svojich domácnostiach. Klasický ponk mal vo svojej garáži či dielni každý muž a dielenské skrine, dielenské stoly a najrôznejšie náradie bolo každodenným chlebom väčšiny zamestnancov. Dnešné deti také zázemie nemajú ani doma, ani v školách, ako to bolo predtým.

Prečítať článok
Predchádzajúci Nasledujúce