7 výhod stien na náradie

7 výhod stien na náradie

Využite priestor na stene a zaveste skrutkovače, kliešte aj kladivka. Pekne prehľadne a každé na svoje miesto.

Chcete mať už raz a navždy v dielni poriadok a dokonalý prehľad o tom, kde čo je? Vyzerajú vaše šuplíky ako jeden veľký chaos? Stále niečo hľadáte? Objavte praktické steny na náradí, vďaka ktorým má každá vec svoje miesto a vidíte ju na prvý pohľad. Žiadne prehrabovanie a zdĺhavé premýšľanie. Jednoducho pozriem a vidím.

Organizácia náradia v dielni či garáži


Veľa nástrojov a náradia všetkých veľkostí. Lenže kam s nimi. Riešením sú buď zásuvkové skrine, dielenské skrine s policami alebo práve spomínané perforované nástenné panely. Tie umožňujú efektívne využitie dostupného miesta na stene, čím šetria cenný podlahový priestor. Obzvlášť užitočné je to v malých dielňach alebo garážach, kde je priestor obmedzený.

Nástenný panel na náradie je možné umiestniť nad dielenské skrinky alebo pracovný stôl. Dielenská stena slúži na uloženie rôznych druhov nástrojov, napr. kľúčov, skrutkovača, klieští, kladiviek či imbusových kľúčov. Teda toho, čo v dielni potrebujeme najčastejšie. Súhlasíte?

Stěna na nářadí POLAK CZ

Prečo steny na náradie od POLAK CZ?

 1. Prehľadnosť
  Na prvý pohľad je pracovný priestor prístupný a viditeľný. Všetko je prehľadne usporiadané na stene, čo zrýchľuje prácu a minimalizuje stratu času hľadaním. To zároveň aj uľahčuje sledovanie inventára a zamedzuje prípadným stratám, pretože hneď je vidieť, že niekde niečo chýba.
 2. Viac veľkostí
  Vyberte si panel s rozmermi, ktoré vám presne vyhovujú a zodpovedajú potrebám vášho priestoru. Chcete využiť úzky priestor nad stolom? Alebo máte voľnú cenou stenu? Panely vyrábame s výškou 190/380 mm a šírkou 1000/1200/1500 mm. Orientácia panelu je možná na výšku aj na šírku.
 3. Jednoduchá montáž
  Panel pripevníte jednoducho s pomocou skrutiek a hmoždiniek (nie je súčasťou výrobku). Aby pri doťahovaní nedošlo k poškodeniu, majú závesné nástenné panely navyše na zadnej strane výstuhu. Nie je sa tak čoho báť.
 4. Vysoká nosnosť
  Vždy je nutné zvážiť množstvo nástrojov, ktoré na stenu plánujete umiestniť. Samotné panely sú vyrobené z odolného kovu a vážia 3/4,7 kg (podľa veľkosti). Priemerná nosnosť panelu je okolo 50 kg.
 5. Bohaté príslušenstvo
  Háky, držiaky a magnety umožňujú pripevnenie konkrétnych nástrojov. Kompletný závesný program a príslušenstvo nájdete v katalógu na str. 153-160.
 6. Farebné varianty
  Vyberte si z dostupného RAL vzorkovníka a prispôsobte si farebnosť perfopanelu na mieru.
 7. Flexibilita
  Dierovaná stena na náradie umožňuje rozmiestnenie jednotlivých nástrojov presne tak, ako potrebujete. Prispôsobte si uloženie podľa špecifických potrieb vašej dielne. Môžete jednoducho presúvať držiaky podľa aktuálneho projektu alebo nových pridaných nástrojov.

Nástěnný panel na nářadí - držák na klíče

Perforované panely je možné využiť samostatne (montáž priamo na stenu), môžu byť súčasťou dielenských stolov ako zástena alebo ich môžeme v rámci konfigurácie nábytku na mieru umiestniť aj do dverí dielenských skríň.

Perforované nástěnné panely - závěsný program

Láka vás predstava pracovného priestoru, kde vládne poriadok a poriadok? Ozvite sa nám, spracujeme vám ponuku nástenného panelu na mieru. Alebo vyskúšajte náš konfigurátor.

A obavu z toho, že sa vám nebude chcieť vracať vždy všetko na svoje miesto pustite rovno z hlavy. Kto raz skúsi, už nechce inak.

Panel perforovaný 8NPP10H
Objednávacie číslo: 8NPP10H

Panel perforovaný 8NPP10H

Panel perforovaný 8NPP12H
Objednávacie číslo: 8NPP12H

Panel perforovaný 8NPP12H

Panel perforovaný 8NPP10
Objednávacie číslo: 8NPP10

Panel perforovaný 8NPP10

Panel perforovaný 8NPP12
Objednávacie číslo: 8NPP12

Panel perforovaný 8NPP12

Panel perforovaný 8NPP15
Objednávacie číslo: 8NPP15

Panel perforovaný 8NPP15

Predchádzajúci Nasledujúce

Podobné články o nábytku

Prejsť do blogu
Vzala by som si jeden ružový dielenský vozík pre seba a modrú skriňu pre manžela
 • Dátum pridania 08. 10. 2021

Vzala by som si jeden ružový dielenský vozík pre seba a modrú skriňu pre manžela

Emancipácia ženám priniesla nielen volebné právo, ale predovšetkým celkovú zmenu myslenia. Začali viac veriť vo svoje schopnosti a postupne sa zapojili aj do profesií, ktoré sú tradične považované za mužské. Dnes už sa nikto nepozastaví nad programátorkou, sudkyňou alebo špičkovou lekárkou (pritom prvá česká doktorka medicíny promovala až v roku 1902!).

Prečítať článok
Pod pojmom dielenský nábytok si dnešné dieťa predstaví kancelársky stôl a stoličku. A čo až vinkel, šublera alebo mafel?
 • Dátum pridania 17. 10. 2021

Pod pojmom dielenský nábytok si dnešné dieťa predstaví kancelársky stôl a stoličku. A čo až vinkel, šublera alebo mafel?

Mnohí si myslia, že dnešné deti sú lenivé, neohrabané a nešikovné. Málokto sa už ale zamýšľa nad tým, prečo to tak v skutočnosti je, či vôbec je to pravda a do akej miery. Pre skoršiu generáciu bolo normálne veci opravovať a to nielen v práci, ale aj vo svojich domácnostiach. Klasický ponk mal vo svojej garáži či dielni každý muž a dielenské skrine, dielenské stoly a najrôznejšie náradie bolo každodenným chlebom väčšiny zamestnancov. Dnešné deti také zázemie nemajú ani doma, ani v školách, ako to bolo predtým.

Prečítať článok
Predchádzajúci Nasledujúce