Dielenské a vertikálne skrine

Dielenské a vertikálne skrine

  • Skrine série SK so zásuvkami, policami a závesným programom.
  • Skrine série UK vhodné ako úložisko plastových boxov.
  • Skriňa na kapaliny ideálna na uskladnenie tekutého materiálu.
  • Skrine SR s roletou a SP s posuvnými dverami.
  • Vertikálne skrine s výsuvnými perfopanelmi pre závesný program.
  • Vertikálne skrine s výsuvnými dverami pre police a nástrojové rámy.

Dielenské skrine SK

Skrine série SK s krídlovými dverami s uhlom otvorenia 180° sú navrhnuté okrem iného na použitie závesného programu a zásuviek veľkosti 54 x 27D so všetkými ich prednosťami. Varianty so sklenenými dverami používajú bezpečnostné tvrdené sklo. Skrine sú zamykateľné originalným POLAK designom zámkom dvojbodového zamykacieho systému s tichým chodom.

Dielenské skrine UK

Skrine série UK s krídlovými dverami s uhlom otvorenia viac ako 90° sú ľahšou formou dielenských skríň. Používajú sa predovšetkým na ukladanie menej rozmerných a ľahších materiálov alebo ako úložisko plastových boxov pre drobnejší materiál. Varianty so sklenenými dverami používajú bezpečnostné tvrdené sklo. Skrine sú zamykateľné originalným POLAK designom zámkom dvojbodového zamykacieho systému s tichým chodom. Police sú staviteľné.

Dielenské skrine SR a SP

Tieto skrine sú vhodné predovšetkým do priestorov, kde nie je možné kvôli nedostatku miesta inštalovať skrine s krídlovými dverami. U oboch typov skríň sú pozinkované police nastaviteľné po 25 mm.

Skrine SR sa uzatvárajú hliníkovou roletou s navíjacím mechanizmom. Roleta je zakončená hliníkovým madlom s integrovaným rázvorovým zámkom.

Skrine typu SP disponujú posuvnými dverami na guličkových ložiskách. Varianty so sklenenými dverami používajú bezpečnostné tvrdené sklo. Skrine sú zamykateľné originalným POLAK design zámkom s rozperným mechanizmom.

Vertikálne skrine s výsuvnými perfopanelmi

Výsuvné obojstranné perforované panely zaisťujú flexibilné uloženie predmetov a sú opatrené plnovýsuvmi s tlmením pri zasunutí. Medzery medzi panelmi sú 230 mm v skrini s tromi perfopanelmi a 172 mm v skrini so štyrmi perfopanelmi. Nosnosť jedného výsuvného perfopanelu je 75 kg. Perfopanely je vhodné opatriť závesným programom, ktorého jednotlivé prvky si môžete vybrať v našej širokej ponuke.

Vertikálne skrine s výsuvnými dvermi

Konštrukcia vertikálnych skríň prináša veľké úspory miesta. Vďaka vertikálnemu uloženiu pojme až trikrát viac nástrojov ako horizontálny variant. Výsuv vertikálnych skríň nie je zaisťovaný teleskopickými výsuvmi, ale dvere sa pohybujú priamo po podlahe na kolieskach s guličkovým ložiskom. Nosnosť jedného rámu je až 400 kg. Do každého rámu pripevníte police, ktorá je opatrená gumovou podložkou a poskytuje optimálny úložný priestor alebo NC nástrojový rám na uloženie vašich NC nástrojov.

 

Náraďová skriňa SK2 SK2-003S
Objednávacie číslo: SK2-003S

Náraďová skriňa SK2 SK2-003S

Náraďová skriňa SK1 SK1-003
Objednávacie číslo: SK1-003

Náraďová skriňa SK1 SK1-003

Skriňa s boxmi UK1 UK1-B21S
Objednávacie číslo: UK1-B21S

Skriňa s boxmi UK1 UK1-B21S

Skriňa s boxmi UK1 UK1-B1
Objednávacie číslo: UK1-B1

Skriňa s boxmi UK1 UK1-B1

Náraďová skriňa SP2 SP2-001
Objednávacie číslo: SP2-001

Náraďová skriňa SP2 SP2-001

Roletová skriňa SR SR4-001
Objednávacie číslo: SR4-001

Roletová skriňa SR SR4-001

Vertikálna skriňa s výsuvnými perfopanelmi VSP1
Objednávacie číslo: VSP1

Vertikálna skriňa s výsuvnými perfopanelmi VSP1

Vertikálna skriňa s výsuvnými dvermi VSD1
Objednávacie číslo: VSD1

Vertikálna skriňa s výsuvnými dvermi VSD1

Predchádzajúci Nasledujúce

Potrebujete poradiť?