Príslušenstvo zásuvkových skríň

Zásuvkové skrine je možné vybaviť príslušenstvom ako je drevená doska, zvýšená hrana s gumovou podložkou alebo sokel pre jednoduchú manipuláciu so skriňou. Jednotlivé zásuvky potom vybavíte deliacim materiálom zásuviek, ktorý zaistí poriadok a prehľadnosť.

Zvýšená hrana s gumovou podložkou

Trojstranná plechová hrana výška 20 mm s voľne loženou gumovou podložkou 3 mm.

Drevená doska

Buková doska hrúbky 40 mm je priskrutkovaná k veku skrine.

Polica

Polica plech Zn, nosnosť 50 kg, vďaka perforácii stien skrine je výškovo staviteľná.

Sokel

Výška sokla 100 mm, čelá sokla sú odnímateľné.

Deliaci materiál zásuviek

Kovové delenie

Deliace priečky s drážkami v celej svojej dĺžke v rozstupe 17 mm zodpovedajú rozstupu v bočniciach zásuviek. Spodný lem deliacich priečok je opatrený otvormi na pripevnenie ku dnu zásuviek skrutkami M5. Deliace priečky sú vyrobené z kvalitného zinkovaného plechu. Deliace plechy priečneho hladkého delenia umožňujú spolu s pozdĺžnym štrbinovým delením variabilné rozdelenie plochy zásuviek.

Plastové žľaby

Plastové žľaby jsou vyráběny ve velikosti půdorysu 9 x 9D. Žľaby se dodávají ve třech šířkách. Pospojováním jednotlivých žlabů je možné docílit vytvoření žlabů nekonečné délky a tyto potom podle potřeby dělit příčkami v rastru 17 mm. Příčky žlabů je možné opatřit popisovými štítky velikosti 29 x12 mm. Žľaby jsou lisované z ABS plastu červené barvy RAL 3020.

Plastové škatuľky

Plastové škatuľky sú vyrábané vo veľkosti pôdorysu 9 x 9D a troch výškach. Škatuľky je možné vyberateľnými prepážkami deliť až na štvrtiny. Každé oddelenie je možné opatriť popisovým štítkom o veľkosti 50 x 14 mm. Konštrukcia dna škatuliek umožňuje pomocou fixačných výliskov ich stohovanie do stĺpca. Škatuľky sú lisované z ABS plastu červenej farby RAL 3020.

Gumová podložka

Penová guma hrúbky 3 mm.

 

Potrebujete poradiť?