Doprava a poškodenie výrobku pri preprave

Zaisťujeme dopravu malých i veľkých zákaziek ako po Českej a Slovenskej republike, tak do zahraničia. Poškodený tovar pri preprave je nutné oznámiť ihneď po prevzatí tovaru.

Doprava

Zaisťujeme dopravu malých i veľkých zákaziek ako po Českej a Slovenskej republike, tak do zahraničia, a to preverenými dopravnými spoločnosťami, ktorými momentálne sú:

  • TOPTRANS EU, a.s.
  • Cobra Transport, s.r.o.
  • DACHSER Czech Republic a.s.
  • Jaroslav Janoušek Transport
  • Aleš Báča

Ceny za prepravu určujú zmluvné podmienky uzavreté medzi odberateľom a predajcom. Presnú cenu prepravy Vám oznámi Obchodný partner, cez ktorého tovar zakúpite.

Náš tovar je expedovaný na paletách POLAK CZ a balený podľa prepravných požiadaviek tak, aby sme minimalizovali riziká poškodenia. Aj napriek tomu k poškodeniu tovaru môže dôjsť, preto si svoju zásielku pri prevzatí od prepravcu vždy dôkladne prezrite.

Poškodený tovar pri preprave

Ako postupovať v prípade, že vám dorazil poškodený tovar:

  1. Pokiaľ ste poškodenie objavili ihneď pri preberaní zásielky, spíšte s dopravcom formulár o poškodenom tovare. Formulár musí byť podpísaný vodičom, ktorý tovar priviezol.
  2. Ak ste poškodenie zistili po odchode dopravnej spoločnosti, túto spoločnosť čo najskôr kontaktujte a postupujte podľa pokynov, ktoré vám oznámi.
  3. Zaobstarajte fotodokumentáciu.
  4. Kontaktujte Obchodného partnera, cez ktorého ste tovar zakúpili alebo kontaktujte nášho Obchodného zástupcu.