Ako vznikol konfigurátor dielenského nábytku POLAK CZ?

Ako vznikol konfigurátor dielenského nábytku POLAK CZ?

Kvalitný nábytok je jedna vec. Dokonale organizovaný a do detailov naplánovaný priestor celého kusu je druhá vec. A jedno bez druhého nefunguje. Chcete si vytvoriť vlastný dizajn dielne zariadenej odolným a osvedčeným českým nábytkom? Vyskúšajte náš konfigurátor.

Keď pán Polák, majiteľ spoločnosti, prvýkrát prišiel s myšlienkou vytvoriť dielenský konfigurátor nábytku, jeho víziou bolo ponúknuť používateľom možnosť zostaviť si nábytok podľa svojich špecifických požiadaviek. Pôvodnou myšlienkou bolo využiť existujúcu platformu na trhu a využiť tak hotové riešenie. Bohužiaľ, takto to jednoducho nevyšlo, a tak sme sa rozhodli ísť vlastnou cestou.

Ako sa to všetko začalo s konfigurátorom?

Od začiatku sme vedeli, že chceme vytvoriť nástroj, ktorý dokáže viac než len ponúkať preddefinované zostavy. Naším cieľom bolo umožniť zákazníkom vytvoriť podrobné konfigurácie nábytku podľa ich konkrétnych potrieb. To znamenalo vytvoriť konfigurátor, ktorý by dokázal nielen to, čo konkurencia, ale ešte viac - zostaviť nábytok na mieru.

Pre tento ambiciózny projekt sme začali hľadať dodávateľov. Prvým krokom bolo vytvorenie predstavy s naším grafikom. Potom sme hľadali spoločnosť, ktorá by nám pomohla túto víziu uviesť do života. Čelili sme mnohým výzvam - niektoré softvérové spoločnosti nás odmietli, iné nám ponúkali riešenia za astronomické sumy. Nakoniec sme dostali ponuku na 1,3 milióna Kč, ale po dôkladnej analýze sme zistili, že projekt by stál niekoľkonásobne viac. To bolo príliš veľa peňazí a času.

Vďaka analýze sme lepšie pochopili, čo od dodávateľov potrebujeme, a napriek počiatočnému neúspechu sme mohli pokračovať. A to sme aj urobili.

Konfigurátor nábytku POLAK CZ

V čom je náš konfigurátor iný?

Konfigurátor ponúka kompletné riešenie pre všetky štandardné rady dielenského nábytku.

  • Používatelia si môžu vybrať zloženie jednotlivých zostáv a rozmiestniť ich v miestnosti podľa svojich potrieb.
  • Systém dokáže zobraziť kolízie, čo znamená, že upozorní na prípadné problémy s umiestnením nábytku (napr. či je pred stolom dostatok miesta na pohodlnú prácu).

Tento konfigurátor slúži ako platforma na komunikáciu medzi obchodnými partnermi a koncovými zákazníkmi. Umožňuje partnerom rýchlo a efektívne vytvárať cenové ponuky pre požiadavky zákazníkov. Po odsúhlasení ponuky je možné jediným kliknutím odoslať objednávku priamo do systému.

Konfigurátor nábytku

Výhody používania konfigurátora POLAK CZ

  1. Úplná flexibilita: umožňuje podrobné konfigurácie na základe špecifických požiadaviek.
  2. Efektívne umiestnenie: Používatelia môžu presne umiestniť nábytok v miestnosti a vyhnúť sa funkčným kolíziám.
  3. Ľahká komunikácia: Platforma zabezpečuje plynulú komunikáciu medzi partnermi a zákazníkmi.
  4. Rýchle ponuky: Vytváranie a odosielanie ponúk je jednoduché a rýchle.
  5. Cloudová aplikácia: Náš konfigurátor je k dispozícii kedykoľvek a kdekoľvek, čo používateľom zabezpečuje maximálne pohodlie.

Konfigurátor dílenského nábytku

Konfigurátor bol v súčasnej podobe spustený v októbri 2022 po dvoch rokoch príprav a jednom roku vývoja. Je vytvorený na mieru ako cloudová aplikácia, ktorá ponúka jasne definované pravidlá pre jednotlivé kategórie nábytku.

Z výsledku sme nadšení - nástroj prináša nové možnosti a uľahčuje prácu všetkým našim zákazníkom. Veríme, že si konfigurátor obľúbite a že vám bude veľkým pomocníkom pri plánovaní a realizácii vašich dielenských projektov.


Spustite konfigurátor

Podobné články o nábytku

Prejsť do blogu
Vzala by som si jeden ružový dielenský vozík pre seba a modrú skriňu pre manžela
  • Dátum pridania 08. 10. 2021

Vzala by som si jeden ružový dielenský vozík pre seba a modrú skriňu pre manžela

Emancipácia ženám priniesla nielen volebné právo, ale predovšetkým celkovú zmenu myslenia. Začali viac veriť vo svoje schopnosti a postupne sa zapojili aj do profesií, ktoré sú tradične považované za mužské. Dnes už sa nikto nepozastaví nad programátorkou, sudkyňou alebo špičkovou lekárkou (pritom prvá česká doktorka medicíny promovala až v roku 1902!).

Prečítať článok
Pod pojmom dielenský nábytok si dnešné dieťa predstaví kancelársky stôl a stoličku. A čo až vinkel, šublera alebo mafel?
  • Dátum pridania 17. 10. 2021

Pod pojmom dielenský nábytok si dnešné dieťa predstaví kancelársky stôl a stoličku. A čo až vinkel, šublera alebo mafel?

Mnohí si myslia, že dnešné deti sú lenivé, neohrabané a nešikovné. Málokto sa už ale zamýšľa nad tým, prečo to tak v skutočnosti je, či vôbec je to pravda a do akej miery. Pre skoršiu generáciu bolo normálne veci opravovať a to nielen v práci, ale aj vo svojich domácnostiach. Klasický ponk mal vo svojej garáži či dielni každý muž a dielenské skrine, dielenské stoly a najrôznejšie náradie bolo každodenným chlebom väčšiny zamestnancov. Dnešné deti také zázemie nemajú ani doma, ani v školách, ako to bolo predtým.

Prečítať článok
Predchádzajúci Nasledujúce