Ako prehľadne a bezpečne skladovať vrtáky? Vyskúšajte držiak na vrtáky

Ako prehľadne a bezpečne skladovať vrtáky? Vyskúšajte držiak na vrtáky

Vnútorné vybavenie zásuviek, hoci nie je na prvý pohľad viditeľné, je v dielni neoceniteľné. Či už drevený alebo plastový, pri jeho výbere nepodceňujte držiak na vŕtačku.

Skladovanie drahého náradia sa v dielňach často zanedbáva. Či už ide o vŕtačky, skľučovadlá alebo iné náradie, vždy sa oplatí investovať do bezpečného a organizovaného skladovania. Ušetrí vám to nielen peniaze, ale aj čas strávený hľadaním alebo nákupom nového náradia. Predstavujeme vám náš sortiment univerzálnych držiakov a plastových žľabov, ktoré vám pomôžu udržiavať poriadok v dielni a náradie v bezpečí.

Aké držiaky na vrtáky nájdete v katalógu POLAK CZ?

  1. plastové držiaky
  2. drevené držiaky
  3. plastové boxy a plastové žľaby

Plastové držiaky vrtákov

Plastové držiaky sú ideálne pre upínače a iné strojové príslušenstvo. Ak vám nevyhovuje štandardizovaný držiak, použite univerzálny držiak, ktorý si môžete sami ľahko prispôsobiť. Sú vyrobené z nárazuvzdorného plastu ABS a v nosiči alebo v ráme náradia sa upevňujú pomocou dvoch uzamykacích svoriek. Žiadne náradie, žiadne skrutkovanie.

Drevený držiak na vrtáky

Drevené držiaky vrtákov sú šetrné k vášmu náradiu, pretože materiál je mäkší ako kov, čo znamená, že nepoškodia vaše náradie. Nárazy kovu na kov by mohli spôsobiť poškodenie, preto sme zvolili drevo (plast).

Drevený držiak vrtákov

Naše univerzálne držiaky vrtákov sú navrhnuté tak, aby si ich každý zákazník mohol prispôsobiť svojim potrebám. Nemáme predvŕtané otvory pre vrtáky, čo vám dáva možnosť prispôsobiť držiak veľkosti a tvaru vášho náradia. Dodávajú sa s mriežkou, do ktorej môžete vyvŕtať otvory.

Každý drevený držiak má na okraji aj ružovú fóliu, ktorá je určená na označovanie, takže si môžete ľahko označiť, kam ktorý nástroj patrí.

Univerzálne držiaky vrtákov

Kompletný drevený držiak obsahuje:

  • drevený držiak,
  • kovový podnos,
  • sorpčnú tkaninu - absorbuje olej a iné tekutiny, ktoré by mohli kvapkať z náradia (je umývateľná, čo zaručuje dlhú životnosť a čistotu vášho pracovného priestoru).

Plastové vaničky a boxy - väčšia kapacita, lepšia organizácia

Plastové žľaby a boxy ponúkajú väčšiu kapacitu ako jednotlivé držiaky. Do žľabu môžete naraz umiestniť až 10 vrtákov, čo je ideálne pre tých, ktorí potrebujú rýchly a jednoduchý prístup k viacerým nástrojom. Plastové žľaby sú k dispozícii vo viacerých variantoch.

Sú navrhnuté tak, aby sa zmestili do nízkych zásuviek s výškou 75 mm. Vďaka praktickým deliacim prvkom v zásuvkovom boxe si môžete vytvoriť presne také usporiadanie, aké potrebujete. Jednotlivé kusy žľabov sa dajú jednoducho prepojiť vďaka zásuvnému systému. Vnútorné vybavenie si môžete navrhnúť sami alebo použiť naše preddefinované sady.

Držiak na vrtáky

Víme, co v dílně funguje v praxi – nenabízíme zbytečnosti

Našich zákazníků se rádi ptáme, jak mají nástroje v nábytku uložené. Chceme vědět, jak to funguje v praxi. Chceme, aby nábytek a jeho vnitřní vybavení sloužilo na 100 %. A perfektní konfigurace nábytku včetně doplňkového vybavení je pro hladký chod dílny nepostradatelná. Proto nabízíme řešení, která jsou flexibilní, přizpůsobivá a snadno použitelná. 

Investujte do kvality a ochrany svých nástrojů. Vyberte si z naší nabídky dřevěných držáků nebo plastových žlabů. Vaše dílna byla vždy organizovaná a vaše nástroje v bezpečí.

Potřebujete navrhnout dílenský nábytek s vnitřním vybavením na míru?
Ozvěte se nám, přesně víme, jak na to.

Podobné články o nábytku

Prejsť do blogu
Vzala by som si jeden ružový dielenský vozík pre seba a modrú skriňu pre manžela
  • Dátum pridania 08. 10. 2021

Vzala by som si jeden ružový dielenský vozík pre seba a modrú skriňu pre manžela

Emancipácia ženám priniesla nielen volebné právo, ale predovšetkým celkovú zmenu myslenia. Začali viac veriť vo svoje schopnosti a postupne sa zapojili aj do profesií, ktoré sú tradične považované za mužské. Dnes už sa nikto nepozastaví nad programátorkou, sudkyňou alebo špičkovou lekárkou (pritom prvá česká doktorka medicíny promovala až v roku 1902!).

Prečítať článok
Pod pojmom dielenský nábytok si dnešné dieťa predstaví kancelársky stôl a stoličku. A čo až vinkel, šublera alebo mafel?
  • Dátum pridania 17. 10. 2021

Pod pojmom dielenský nábytok si dnešné dieťa predstaví kancelársky stôl a stoličku. A čo až vinkel, šublera alebo mafel?

Mnohí si myslia, že dnešné deti sú lenivé, neohrabané a nešikovné. Málokto sa už ale zamýšľa nad tým, prečo to tak v skutočnosti je, či vôbec je to pravda a do akej miery. Pre skoršiu generáciu bolo normálne veci opravovať a to nielen v práci, ale aj vo svojich domácnostiach. Klasický ponk mal vo svojej garáži či dielni každý muž a dielenské skrine, dielenské stoly a najrôznejšie náradie bolo každodenným chlebom väčšiny zamestnancov. Dnešné deti také zázemie nemajú ani doma, ani v školách, ako to bolo predtým.

Prečítať článok
Predchádzajúci Nasledujúce