Všestranný pojazdný kontajner: Nevyhnutný pomocník v každej dielni

Všestranný pojazdný kontajner: Nevyhnutný pomocník v každej dielni

Keď sa povie mobilný kontajner, čo si predstavíte? Niekto kontajner na uskladnenie tovaru, ktorý slúži ako sklad. Niekto kontajner pod písací stôl, na papiere, ceruzky a dokumenty. My ale vždy kontajner dielenský - predstavíme vám ho a uvidíte, že jeden taký budete chcieť tiež.

Dielenské mobilné kontajnery, známe tiež ako dielenské vozíky, predstavujú praktické miesto na ukladanie a organizáciu náradia v každej dielni. Tieto zásuvkové skrine na kolieskach kombinujú mobilitu s robustnosťou, čo z nich robí neoceniteľných pomocníkov pre profesionálov i domácich majstrov.

Čím sú iné?
Jednoducho tým, že sú na kolieskach.
To jediné ich v podstate odlišuje od klasických zásuvkových skríň.

Potrebujem kvalitný dielenský vozík

Dielenské mobilné kontajnere

Špecifiká dielenských mobilných kontajnerov

 1. Mobilita a stabilita
  Dielenské kontajnery sú vybavené kolieskami, z ktorých jeden pár je vybavený brzdami. To umožňuje ľahké premiestnenie kontajnera po dielni a zároveň možnosť jeho pevného zaistenia na mieste. Brzdné kolieska sú dôležitým bezpečnostným prvkom, ktorý zabraňuje nežiaducemu pohybu kontajnera počas práce.
 2. Prispôsobenie výšky
  Kolieska sú osadzované podľa korpusu kontajnera a ich výška je jasne definovaná, aby vždy bola zaistená stabilita a bezpečnosť. Všetok náš nábytok POLAK CZ je možné upravovať takmer bez obmedzenia, to ale pri pojazdných kontajneroch neplatí. Nie je možné vyrobiť kontajner s výškou napríklad 140 cm a osadiť ho kolieskami, pretože by to mohlo ohroziť stabilitu a bezpečnosť používania. Maximálna odporúčaná výška kontajnera je 1105 mm, osadený kolieskami s priemerom 125 mm.
 3. Bezpečnostné výstuhy aj zámky
  Pri osadzovaní kontajnera kolieskami sú pridávané špeciálne výstuhy, ktoré zaisťujú dostatočnú pevnosť a stabilitu celej konštrukcie. Vďaka týmto výstuhám je zaistené, že kontajner bude bezpečný a spoľahlivý aj pri plnom zaťažení. Uzamykateľný kontajner navyše vďaka zámkom môžete využívať aj v dielňach, kde sa pohybuje viacero osôb. Zamestnanci majú od svojho kontajnera kľúče a ručia za to, že je všetko, kde má byť.
 4. Možnosť individualizácie
  Nevyhovuje vám katalógové riešenie? Pokiaľ potrebujete kontajner iných rozmerov, je možné vám dodať jednotlivé komponenty, ako sú výstuhy a kolieska, samostatne. Následná montáž je potom na vás. Toto riešenie však neodporúčame, riziko je tam pomerne veľké a padá na vás. Keďže celý kontajner z výroby od nás nejde zmontovaný, neručíme následne za jeho bezpečnosť.

Dielenské kontajnery

Výhody používania dielenských mobilných kontajnerov

 • Organizácia a prehľadnosť
  Vďaka mnohým zásuvkám a priehradkám môžete ľahko triediť a ukladať svoje náradie – zvýšite tým efektivitu práce a znížite čas strávený hľadaním potrebných nástrojov.
 • Flexibilita
  Mobilné kontajnery ľahko premiestnite tam, kde sú práve potrebné, čo uľahčuje prácu na rôznych projektoch a miestach v dielni.
 • Bezpečnosť
  Kvalitná konštrukcia a použitie bezpečnostných prvkov, ako sú brzdné kolieska a výstuhy, zaisťujú bezpečné používanie kontajnerov aj pri plnom zaťažení. Viete sami, že náradie niečo váži.

Mobilné kontajnery

Dielenské mobilné kontajnery teda predstavujú ideálne riešenie pre každého, kto hľadá spôsob, ako šikovne organizovať svoje náradie a zlepšiť pracovné procesy v dielni. Pri dodržaní všetkých špecifikácií a našich odporúčaní, ako výrobca, sa môžete spoľahnúť na ich 100% bezpečnosť a spoľahlivosť.

Potrebujem kvalitný dielenský vozík

Podobné články o nábytku

Prejsť do blogu
Vzala by som si jeden ružový dielenský vozík pre seba a modrú skriňu pre manžela
 • Dátum pridania 08. 10. 2021

Vzala by som si jeden ružový dielenský vozík pre seba a modrú skriňu pre manžela

Emancipácia ženám priniesla nielen volebné právo, ale predovšetkým celkovú zmenu myslenia. Začali viac veriť vo svoje schopnosti a postupne sa zapojili aj do profesií, ktoré sú tradične považované za mužské. Dnes už sa nikto nepozastaví nad programátorkou, sudkyňou alebo špičkovou lekárkou (pritom prvá česká doktorka medicíny promovala až v roku 1902!).

Prečítať článok
Pod pojmom dielenský nábytok si dnešné dieťa predstaví kancelársky stôl a stoličku. A čo až vinkel, šublera alebo mafel?
 • Dátum pridania 17. 10. 2021

Pod pojmom dielenský nábytok si dnešné dieťa predstaví kancelársky stôl a stoličku. A čo až vinkel, šublera alebo mafel?

Mnohí si myslia, že dnešné deti sú lenivé, neohrabané a nešikovné. Málokto sa už ale zamýšľa nad tým, prečo to tak v skutočnosti je, či vôbec je to pravda a do akej miery. Pre skoršiu generáciu bolo normálne veci opravovať a to nielen v práci, ale aj vo svojich domácnostiach. Klasický ponk mal vo svojej garáži či dielni každý muž a dielenské skrine, dielenské stoly a najrôznejšie náradie bolo každodenným chlebom väčšiny zamestnancov. Dnešné deti také zázemie nemajú ani doma, ani v školách, ako to bolo predtým.

Prečítať článok
Predchádzajúci Nasledujúce