Bezpečné a robustné - plechové šatníkové skrine s dvojitými výstuhami a modernými zámkami

Bezpečné a robustné - plechové šatníkové skrine s dvojitými výstuhami a modernými zámkami

Čím sa líšia naše skrine od konkurencie? Majú celoplošnú výstuhu dverí, ktorá z obyčajnej plechovej šatníkovej skrine robí „kráľovnú“ vo svojej kategórii. Pretože o bezpečnosť a kvalitu ide u dielenského nábytku predovšetkým.

Plechové šatníkové skrine patria do každej verejnej šatne, sú nevyhnutným vybavením pre zamestnancov vo firmách, klientov wellness a športových centier aj pre žiakov v školách. Ponúkajú bezpečné úložisko osobných vecí, čo je pre zaistenie poriadku a bezpečia úplne kľúčové. Svoje osobné veci si chce chrániť každý, na veku a situáciách v tomto prípade vôbec nezáleží. Naše plechové šatníkové skrine však vynikajú nad konkurenciou vďaka niekoľkým unikátnym vlastnostiam, ktoré zaisťujú vyššiu úroveň bezpečnosti a odolnosti. Aké sú to?

Bezpečné dvere so spevneným lemom

Jedným z hlavných prvkov, ktorý plechové šatníkové skrine POLAK CZ odlišuje od ostatných, sú dvere so spevneným lemovaním. Tento predovšetkým funkčný, ale aj dizajnový prvok, zamedzuje ľahkému vylomeniu dverí, čo je problém, s ktorým sa stretávame pri bežných dvojplášťových dverách.

Chcem šatníkové skrine, ktoré niečo vydržia

Predtým sa robilo to, že chlapi dvere od skrine ľahko vyvrátili a schovávali si tam kľúče, aby ich nemuseli nosiť pri sebe. S tým je teraz koniec, teda aspoň so skriňami vyrobenými u nás.
Libor Křepela

Inovatívny otočný uzáver

Ďalšou výhodou kovových šatníkových skríň je inovatívny otočný uzáver. Štandardne používame klasické cylindrické zámky, ale skrine môžu byť doplnené otočným uzáverom pre visiaci zámok. Bezpečnostný uzáver sa po zavesení
visiaceho zámku voľne pretáča - nie je tak možné násilné pretočenie uzáveru v montážnom otvore, čo výrazne zvyšuje bezpečnosť.

Široká ponuka príslušenstva pre plechové šatníkové skrine


Šatníkové skrine tiež ponúkajú široké možnosti príslušenstva, ktoré je možné integrovať do dverí podľa vašich individuálnych potrieb. Cylindrický zámok pre šatníkové skrine je klasika, ale ponúkame aj kódové zámky, ktoré zvyšujú flexibilitu a komfort pri používaní. Predovšetkým ide ale o vnútorné vybavenie.

Skrine môžu byť doplnené o:

  • zrkadlo,
  • policu,
  • hrazdu,
  • držiak na obuv,
  • háčiky vonkajšie aj vnútorné,
  • podložku na topánky.

Chcem zostaviť skriňu na mieru

Šatníkové skrine

Farebné prevedenie

Pre sortiment šatníkových skríň platí štandardná farebnosť. Korpus šatníkových skríň má farbu RAL 7035,
dvierka RAL 5012. Táto farebnosť je použitá v prípade, že v objednávke nie je uvedená požadovaná farebnosť
výrobku.

Máte záujem o iné farebné prevedenie? Kontaktujte nás, v rámci 8% príplatkového prevedenia sme schopní vám skrine prispôsobiť na mieru.

Plechové šatníkové skrine

Plechové šatníkové skrine od nás predstavujú špičku v oblasti bezpečnosti a kvality. Vďaka spevneným lemom dverí a inovatívnym otočným uzáverom zaisťujú maximálnu ochranu osobných vecí.

Hľadáte spoľahlivé a odolné úložné šatníkové skrine pre zamestnancov, šatníkové skrinky do fitness, alebo pre žiakov?
S našimi skriňami si môžete byť istí, že ich veci budú vždy v bezpečí.

Mám záujem

Podobné články o nábytku

Prejsť do blogu
Vzala by som si jeden ružový dielenský vozík pre seba a modrú skriňu pre manžela
  • Dátum pridania 08. 10. 2021

Vzala by som si jeden ružový dielenský vozík pre seba a modrú skriňu pre manžela

Emancipácia ženám priniesla nielen volebné právo, ale predovšetkým celkovú zmenu myslenia. Začali viac veriť vo svoje schopnosti a postupne sa zapojili aj do profesií, ktoré sú tradične považované za mužské. Dnes už sa nikto nepozastaví nad programátorkou, sudkyňou alebo špičkovou lekárkou (pritom prvá česká doktorka medicíny promovala až v roku 1902!).

Prečítať článok
Pod pojmom dielenský nábytok si dnešné dieťa predstaví kancelársky stôl a stoličku. A čo až vinkel, šublera alebo mafel?
  • Dátum pridania 17. 10. 2021

Pod pojmom dielenský nábytok si dnešné dieťa predstaví kancelársky stôl a stoličku. A čo až vinkel, šublera alebo mafel?

Mnohí si myslia, že dnešné deti sú lenivé, neohrabané a nešikovné. Málokto sa už ale zamýšľa nad tým, prečo to tak v skutočnosti je, či vôbec je to pravda a do akej miery. Pre skoršiu generáciu bolo normálne veci opravovať a to nielen v práci, ale aj vo svojich domácnostiach. Klasický ponk mal vo svojej garáži či dielni každý muž a dielenské skrine, dielenské stoly a najrôznejšie náradie bolo každodenným chlebom väčšiny zamestnancov. Dnešné deti také zázemie nemajú ani doma, ani v školách, ako to bolo predtým.

Prečítať článok
Predchádzajúci Nasledujúce