Dobíjacia skriňa pre mobilné telefóny uľahčuje život zamestnancom aj školákom

Dobíjacia skriňa pre mobilné telefóny uľahčuje život zamestnancom aj školákom

Originálna konštrukcia a design značky POLAK vytvára z dobíjacej skrine pre mobilné telefóny jedinečný prvok, ktorý umožňuje dobitie až 16 mobilných telefónov naraz. Vďaka trojici konektora je možné dobíjať takmer každý typ mobilného zariadenia na trhu.

Večne vybitý mobil? Poznáte to? Tušíme, že áno.
Práve preto sme navrhli praktivké dobíjacie skrine na mobilné telefóny.

V ponuke nášho katalógu sú už pomerne dlho a majú úspech. Inštalujú sa najmä na vrátniciach, v školách pre deti i zamestnancov, ale často riešime dodanie aj pre políciu či armádu. Ide totiž o veľmi jednoduché, dostupné a bezpečné nabíjanie telefónov. A problém s nabíjaním je vyriešený.

Nabíjecí skříň na mobilní telefony POLAK CZ

Skrine na nabíjanie až 16 telefónov zároveň

Dobíjacia skriňa môže mať až 16 boxov - zvládne nabíjať teda až 16 telefónov naraz. Každý box obsahuje 3 konektory, ktoré sú vhodné na takmer všetky typy mobilných zariadení.

  • micro USB,
  • USB-C,
  • Apple lightning.

Jednotlivé boxy sú navyše plne zamykateľné a možnosť pripevnenia skrine na stenu umožňuje veľmi jednoduché využívanie boxov.

Dobíjacie skrine je možné vzájomne prepojiť pomocou kábla. Sú určené na pripevnenie na stenu.

Ako nabíjacia skriňa funguje?

  1. Otvorte prázdny box nabíjacej skrine.
  2. Vložíte mobilný telefón dovnútra a pripojíte ho ku konektoru - mobil sa začne nabíjať.
  3. Zatvorte a zamknete box (pohodlným mincovým zámkom, alebo štandardným cylindrickým zámkom).

Hodila by sa taká šikovná nabíjacia skriňa aj k vám?
Ušetrila by ľuďom veľa stresu a starostí?


Ozvite sa nám, povieme vám podrobnosti a čoskoro môže visieť na stene aj u vás.

Podobné články o nábytku

Prejsť do blogu
Vzala by som si jeden ružový dielenský vozík pre seba a modrú skriňu pre manžela
  • Dátum pridania 08. 10. 2021

Vzala by som si jeden ružový dielenský vozík pre seba a modrú skriňu pre manžela

Emancipácia ženám priniesla nielen volebné právo, ale predovšetkým celkovú zmenu myslenia. Začali viac veriť vo svoje schopnosti a postupne sa zapojili aj do profesií, ktoré sú tradične považované za mužské. Dnes už sa nikto nepozastaví nad programátorkou, sudkyňou alebo špičkovou lekárkou (pritom prvá česká doktorka medicíny promovala až v roku 1902!).

Prečítať článok
Pod pojmom dielenský nábytok si dnešné dieťa predstaví kancelársky stôl a stoličku. A čo až vinkel, šublera alebo mafel?
  • Dátum pridania 17. 10. 2021

Pod pojmom dielenský nábytok si dnešné dieťa predstaví kancelársky stôl a stoličku. A čo až vinkel, šublera alebo mafel?

Mnohí si myslia, že dnešné deti sú lenivé, neohrabané a nešikovné. Málokto sa už ale zamýšľa nad tým, prečo to tak v skutočnosti je, či vôbec je to pravda a do akej miery. Pre skoršiu generáciu bolo normálne veci opravovať a to nielen v práci, ale aj vo svojich domácnostiach. Klasický ponk mal vo svojej garáži či dielni každý muž a dielenské skrine, dielenské stoly a najrôznejšie náradie bolo každodenným chlebom väčšiny zamestnancov. Dnešné deti také zázemie nemajú ani doma, ani v školách, ako to bolo predtým.

Prečítať článok
Predchádzajúci Nasledujúce