Kovový dielenský nábytok: Synergia plechu a dreva

Kovový dielenský nábytok: Synergia plechu a dreva

Zvažujete, či nábytok kovový alebo drevený? A čo tak kombinácia - plech a drevo spolu skvele fungujú. Ukážeme vám to.

Drevo v strede pozornosti: Unikátny príbeh českého výrobcu dielenského nábytku

Pred pár rokmi sa v našej stolárni zrodila novinka, ktorá zmenila pravidlá hry. Boli sme vždy čisto plechári, ale rozhodli sme sa vybočiť z radu a venovať sa výrobe dielenského nábytku s prvkami z dreva. „Toto nikto iný nerobí. Sme v tom jedineční,“ znela veta, ktorá nás sprevádzala od začiatku. A dodnes platí, že sme si udržali jedinečnú pozíciu na trhu.

Jedinečné držiaky nástrojov

Drevené držiaky nástrojov sú jedným z našich najznámejších a najobľúbenejších výrobkov z dreva. Vlastná stoláreň nám umožňuje využívať drevo rôznymi spôsobmi. Každý kúsok, ktorý opustí našu dielňu, má v sebe niečo z našej duše a lásky k remeslu.

Do každého detailu vkladáme starostlivosť a inováciu. Pokiaľ ide o drevené držiaky, obsahujú vaničku s absorpčnou tkaninou, ktorá zachytáva drobné kvapky a ďalšie nečistoty z nástrojov. Táto sada je navrhnutá tak, aby perfektne zapadla do nášho nábytku s výsuvnými zásuvkami aj ďalšieho nášho dielenského nábytku, ktorý tvorí ucelený súbor výrobkov z radu NC programu.

Či už si zvolíte drevené alebo plastové držiaky, vždy budú skvele sedieť a perfektne vyhovovať vašim potrebám.

Držáky nástrojů - dřevěné POLAK CZ

Dřevěné držáky nástrojů - NC program dílenského nábytku

Kovový nábytok s drevenými prvkami

Naše drevené prvky nie sú obmedzené iba na držiaky. Používame drevo aj na ďalšie výrobky, ako sú napríklad TPC terminály, teda počítačové skrine. Sklopná priehradka vyrobená z kvalitnej bukovej preglejky je dokonalým príkladom spojenia funkčnosti a designu. Samozrejme že by tento prvok by mohol byť vyrobený aj z plechu, ale my sme sa rozhodli využiť našu stoláreň naplno a vytvoriť niečo jedinečné.

Počítačové skříně POLAK CZ - kovový dílenský nábytek

Atypické riešenie a neštandardné požiadavky - tie nie sú problém

Máte v hlave nápad, ako nábytok upraviť na mieru vašim predstavám?
Potrebujete niektoré kusy upraviť tak, aby presne sedeli do priestoru?

Jedným z našich najväčších prínosov je schopnosť reagovať na vaše potreby. Máme za sebou množstvo zákaziek na mieru, kedy sme vytvorili atypické produkty podľa špecifických požiadaviek. Či už ide o zmenu dizajnu alebo úpravu rozmerov, náš tím vývojárov je pripravený plniť aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Pokiaľ hľadáte niečo viac než len obyčajné dielenské vybavenie, ste na správnom mieste. Sme tu preto, aby sme vašu dielňu urobili ešte lepším miestom na prácu.
Kontaktujte nás a spoločne preberieme možnosti.

Podobné články o nábytku

Prejsť do blogu
Vzala by som si jeden ružový dielenský vozík pre seba a modrú skriňu pre manžela
  • Dátum pridania 08. 10. 2021

Vzala by som si jeden ružový dielenský vozík pre seba a modrú skriňu pre manžela

Emancipácia ženám priniesla nielen volebné právo, ale predovšetkým celkovú zmenu myslenia. Začali viac veriť vo svoje schopnosti a postupne sa zapojili aj do profesií, ktoré sú tradične považované za mužské. Dnes už sa nikto nepozastaví nad programátorkou, sudkyňou alebo špičkovou lekárkou (pritom prvá česká doktorka medicíny promovala až v roku 1902!).

Prečítať článok
Pod pojmom dielenský nábytok si dnešné dieťa predstaví kancelársky stôl a stoličku. A čo až vinkel, šublera alebo mafel?
  • Dátum pridania 17. 10. 2021

Pod pojmom dielenský nábytok si dnešné dieťa predstaví kancelársky stôl a stoličku. A čo až vinkel, šublera alebo mafel?

Mnohí si myslia, že dnešné deti sú lenivé, neohrabané a nešikovné. Málokto sa už ale zamýšľa nad tým, prečo to tak v skutočnosti je, či vôbec je to pravda a do akej miery. Pre skoršiu generáciu bolo normálne veci opravovať a to nielen v práci, ale aj vo svojich domácnostiach. Klasický ponk mal vo svojej garáži či dielni každý muž a dielenské skrine, dielenské stoly a najrôznejšie náradie bolo každodenným chlebom väčšiny zamestnancov. Dnešné deti také zázemie nemajú ani doma, ani v školách, ako to bolo predtým.

Prečítať článok
Predchádzajúci Nasledujúce