Dielenské vybavenie, ktoré vás prežije

Dielenské vybavenie, ktoré vás prežije

Stôl, jedna skriňa s pár šuplíky a to musí stačiť. Máte rovnaký názor, alebo si s vybavením dielne dáte naozaj záležať? Naša rada znie – rozhodne áno, oplatí sa to.

Dielňa je miestom, kde sa rodia nápady a vznikajú skvelé diela. A čo je dôležitejšie ako inšpiratívne prostredie pre vašu prácu? Za nás rozhodne dielenský nábytok, ktorý vás prežije. Bez neho totiž dielňa bude len obyčajný priestor bez zmyslu. Je dôležitým prvkom každej funkčnej dielne – či už tej malej pre domácich majstrov, alebo tých profi, kde pod rukami vznikajú stovky aj tisíce kusov výrobkov. Poďme sa pozrieť na najdôležitejšie kusy dielenského nábytku, ich výhody a to, čo robí slovenský nábytok konkurencieschopným aj vo svete.

Nevyhnutné kusy dielenského nábytku:

 1. Pracovný stôl / ponk: Srdce každej dielne. Musí byť dostatočne priestranný a pevný, aby uniesol váhu nástrojov a materiálu. Kvalitný dielenský stôl je vyrobený z odolných materiálov, ako je oceľ alebo masívne drevo, a môže obsahovať praktické prvky, ako sú integrované zásuvky alebo držiaky na náradie. Ideálnou možnosťou je možnosť konfigurácie vlastného pracovného stola.
 2. Zásuvková skriňa: Organizácia je pre efektívnu prácu v dielni zásadná. Zásuvková skriňa poskytuje úložný priestor pre náradie, súčiastky a ďalšie potreby. Kvalitná zásuvková skriňa má robustnú konštrukciu (ktorá niečo unesie), hladký chod zásuviek a dostatok úložného priestoru. Variant prispôsobenia si počet a výšku zásuviek je perfektný pre to z vás, ktorí si chcú skriňu na mieru prispôsobiť svojmu náradiu. Tak, aby všetko malo svoje miesto a dokonale sedelo.
 3. Dielenské vozíky: Variabilné a vždy poruke presne tam, kde uložené náradie práve na svoju prácu potrebujete. Celkom 9 modelov korpusov a 7 výšok zásuviek. Zostavte si svoj vlastný dielenský vozík.

Chcem si zostaviť vlastnú dielňu

Dílenské vybavení POLAK CZ

Hlavná kategória dielenského nábytku:

 • Stoly a pracovné plochy: Od jednoduchých dielenských stolíkov po rozsiahle pracovné stoly s integrovanými úložnými priestormi.

 • Úložné systémy: Zásuvkové skrine, regály, a stojany na náradie pomáhajú udržiavať dielňu organizovanú a efektívnu.

 • Doplnky a príslušenstvo: Držiaky na náradie, osvetlenie a ďalšie doplnky zvyšujú funkčnosť dielenského priestoru.

Výhody českého dielenského nábytku:

 1. Kvalita: Dielenský nábytok českej výroby je známy svojou vysokou kvalitou. V POLAK CZ používame trvanlivé materiály a starostlivú remeselnú prácu, čo zaisťuje dlhú životnosť nábytku.

 2. Riešenie na mieru: Ponúkame možnosť vlastnej konfigurácie dielenského nábytku podľa vašich individuálnych potrieb. Každá dielňa je iná, a preto je dôležité mať možnosť prispôsobiť nábytok špecifickým požiadavkám.

 3. Dostupnosť do 4 týždňov: Máme rýchle dodacie lehoty, čo znamená, že môžete mať svoj nový dielenský nábytok vo svojej dielni v priebehu niekoľkých týždňov od objednania.

Dielenský nábytok, ktorý vás prežije, nie je len jednoducho nejaký nábytok. Je to investícia do vašej produktivity, pohodlia a dlhodobého úspechu vašej dielne. S výhodami českého výrobcu získate nábytok, ktorý nielenže splní, ale prekoná vaše očakávania.

Podobné články o nábytku

Prejsť do blogu
Vzala by som si jeden ružový dielenský vozík pre seba a modrú skriňu pre manžela
 • Dátum pridania 08. 10. 2021

Vzala by som si jeden ružový dielenský vozík pre seba a modrú skriňu pre manžela

Emancipácia ženám priniesla nielen volebné právo, ale predovšetkým celkovú zmenu myslenia. Začali viac veriť vo svoje schopnosti a postupne sa zapojili aj do profesií, ktoré sú tradične považované za mužské. Dnes už sa nikto nepozastaví nad programátorkou, sudkyňou alebo špičkovou lekárkou (pritom prvá česká doktorka medicíny promovala až v roku 1902!).

Prečítať článok
Pod pojmom dielenský nábytok si dnešné dieťa predstaví kancelársky stôl a stoličku. A čo až vinkel, šublera alebo mafel?
 • Dátum pridania 17. 10. 2021

Pod pojmom dielenský nábytok si dnešné dieťa predstaví kancelársky stôl a stoličku. A čo až vinkel, šublera alebo mafel?

Mnohí si myslia, že dnešné deti sú lenivé, neohrabané a nešikovné. Málokto sa už ale zamýšľa nad tým, prečo to tak v skutočnosti je, či vôbec je to pravda a do akej miery. Pre skoršiu generáciu bolo normálne veci opravovať a to nielen v práci, ale aj vo svojich domácnostiach. Klasický ponk mal vo svojej garáži či dielni každý muž a dielenské skrine, dielenské stoly a najrôznejšie náradie bolo každodenným chlebom väčšiny zamestnancov. Dnešné deti také zázemie nemajú ani doma, ani v školách, ako to bolo predtým.

Prečítať článok
Predchádzajúci Nasledujúce