Život bez papiera: Šikovný nábytok uľahčuje montáž a údržbu

Život bez papiera: Šikovný nábytok uľahčuje montáž a údržbu

Šikovný nábytok od POLAK CZ prináša pohodlie bez papierových manuálov. Vitajte v digitálnom veku - jednoduchšie, rýchlejšie a efektívnejšie. Vstúpte s nami do novej éry.

Prečo šikovný nábytok? O čo ide a na čo slúži? Online poradňa SMART FURNITURE (čiže „šikovný nábytok“) nahrádza papierové manuály a montážne listy k našim výrobkom. Koniec hľadania stratených dokumentov, ktoré pri rozbalení založíte a už nikdy nenájdete. Alebo možno nájdete, ale určite nie vo chvíli, keď ich potrebujete. To vieme z vlastnej skúsenosti. Koniec zložitého dohľadávania informácií a návodov.

Prehľadne.
Jednoducho.
Na jednom mieste.
Vždy po ruke.

Chcem vyskúšať poradňu SMART FURNITURE

Ako funguje šikovný nábytok?
Každý náš výrobok je označený štítok av štítku je políčko kde je QR kód alebo štítky technológie NFC. Po priložení telefónu/čítačky sa vám zobrazí kompletné menu smfu.eu v ponuke niekoľkých jazykov - čeština, angličtina a nemčina. Rozbalí sa ponuka všetkých kategórií nábytku od POLAK SK, z ktorých je možné vybrať presne to, čo potrebujete.

Do poradne je samozrejme možné prejsť aj bez načítania kód a konkrétny produktový rad si vyhľadať. S načítaním je ale všetko jednoduchšie, odpadá proces vyhľadávania a šetríte čas.

Kde sú výrobky SMFU označené?
Pri šatňových skriniach je štítok vo vnútri na dvierkach, pri ostatnom nábytku je vždy štítok viditeľný na prvý pohľad - na dvierkach či zásuvkách. Hneď vedľa štítkov sa na nábytku vyskytuje zámok, ktorý môže byť buď klasický, elektrický alebo čipový.

SMART FURNITURE

Čo všetko na SMFU.eu nájdete?

Portál smfu.eu vás zavedie vždy k vybranej kategórii výrobkov, napríklad na zásuvkové skrine alebo pracovné stoly. Ďalšie rozšírenie portálu na jednotlivé produkty pripravujeme. V budúcnosti teda bude portál fungovať ako 1:1 – čo výrobok, to návod / manuál / video.

Nájdete tu:

  • manuály,
  • informácie o údržbe,
  • návody na montáž,
  • inštruktážne videá.

Portál sme vymysleli, navrhli a dali mu jednoduchú podobu, ktorá je pre používateľov stručná a jasná. Poradňu spravujú naši zamestnanci na vývoji a môžete nám cez neho aj priamo napísať - kontaktovať nás cez formulár. Správy sú úplne anonymné, dotaz alebo dopyt dorazí kolegom, ktorí ich ďalej odovzdávajú obchodníkom. Tí potom už riešia konkrétne požiadavky s vami priamo. Či už ide o nejaký drobný problém alebo doobjendávku nábytku, komunikácia tu funguje na 100%.

Zaujímajú vás detaily ohľadom lokačného systému?
Neviete, ako sa mení zásuvka?
Potrebujete primonotvať sokel ku skrini a netušíte, ako na to?

Prejdite na SMFU a detailne spracované videá vám okamžite poradia - všetko je tu pekne a jednoducho vysvetlené. Akýkoľvek problém tak obratom vyriešite často aj bez pomoci obchodníka. Výhodou je neobmedzená dostupnosť, nech už riešite čokoľvek a kedykoľvek.

Nenašli ste, čo ste hľadali? Ozvite sa nám. Poradíme vám a informácie na web radi doplníme.

Poradňa, ale aj dôležitá spätná väzba

Vďaka tomuto systému môžeme komunikovať priamo s vami – koncovými zákazníkmi. Zbierame tak užitočné podnety na oddelenie výroby a sme schopní na ne reagovať.

V čom nám/vám SMART FURNITURE pomáha?

Portál je dostupný cez www.nabytok-polak.cz.

Pokiaľ nám volá zákazník, že nevie, ako vymeniť zásuvku, cez tento portál ho navedieme na konkrétne video návod. Všetky dostupné informácie neustále aktualizujeme.

Využívame ho, je to nadčasové a uľahčuje nám to život. Skúste to tiež.

Chcem vyskúšať poradňu SMART FURNITURE

Podobné články o nábytku

Prejsť do blogu
Vzala by som si jeden ružový dielenský vozík pre seba a modrú skriňu pre manžela
  • Dátum pridania 08. 10. 2021

Vzala by som si jeden ružový dielenský vozík pre seba a modrú skriňu pre manžela

Emancipácia ženám priniesla nielen volebné právo, ale predovšetkým celkovú zmenu myslenia. Začali viac veriť vo svoje schopnosti a postupne sa zapojili aj do profesií, ktoré sú tradične považované za mužské. Dnes už sa nikto nepozastaví nad programátorkou, sudkyňou alebo špičkovou lekárkou (pritom prvá česká doktorka medicíny promovala až v roku 1902!).

Prečítať článok
Pod pojmom dielenský nábytok si dnešné dieťa predstaví kancelársky stôl a stoličku. A čo až vinkel, šublera alebo mafel?
  • Dátum pridania 17. 10. 2021

Pod pojmom dielenský nábytok si dnešné dieťa predstaví kancelársky stôl a stoličku. A čo až vinkel, šublera alebo mafel?

Mnohí si myslia, že dnešné deti sú lenivé, neohrabané a nešikovné. Málokto sa už ale zamýšľa nad tým, prečo to tak v skutočnosti je, či vôbec je to pravda a do akej miery. Pre skoršiu generáciu bolo normálne veci opravovať a to nielen v práci, ale aj vo svojich domácnostiach. Klasický ponk mal vo svojej garáži či dielni každý muž a dielenské skrine, dielenské stoly a najrôznejšie náradie bolo každodenným chlebom väčšiny zamestnancov. Dnešné deti také zázemie nemajú ani doma, ani v školách, ako to bolo predtým.

Prečítať článok
Predchádzajúci Nasledujúce