Hustej Vercajk: Dielňa snov - dielenské vybavenie od POLAK CZ

Hustej Vercajk: Dielňa snov - dielenské vybavenie od POLAK CZ

Chceli by ste nahliadnuť do profi dielne? Zistiť, z akého nábytku sa perfektne vybavená dielňa skladá? Čo určite do dielne zaobstarať, prečo investovať do kvality a nebáť sa riešení na mieru? Inšpirujte sa na kanáli Hustej Vercajk.

Hľadáte inšpiráciu na kompletné zariadenie dielne? Obzeráte sa po novom dielenskom nábytku, ale ešte presne neviete, čo konkrétne potrebujete?

Nahliadnuť do cudzej dielne je vždy skvelá príležitosť, tak ju využite. A keď ide o profi dielňu, tak o to viac. V dielni Hustej Vercajk si všetko postupne prejdite, detailne prezrite a jednotlivé kusy dielenského nábytku vyberte z katalógu.

Katalóg dielenského nábytku POLAK CZ

Vybavenie dielne na mieru

Pokiaľ by vám niečo nevyhovovalo, môžete si všetko na mieru prispôsobiť v online konfigurátore. Ide o rýchly a jednoduchý spôsob, ako všetko navrhnúť a skompletizovať na mieru vašim predstavám a požiadavkám. Tie máme totiž každý maličko iné. A keď ide o vybavenie dielne, netreba robiť kompromis.

Navyše získate skvelú predstavu o tom, ako dielňa po zariadení bude reálne vyzerať. Nábytkom vybavíte presne váš pôdorys a získate tak 3D návrh interiéru dielne.

Pracovné miesto nám musí dokonale vyhovovať, len tak potom môžeme povedať, že nám ide práca skvele od ruky. Žiadne prekážky a zbytočnosti, ktoré zdržujú. Len funkčné a prehľadné riešenie, čo má hlavu a pätu. Na dlhé roky.

Dielenská skriňa so zásuvkami - ideálne miesto na drobnosti
Veľa náradia a nástrojov, ktoré v dielni musia mať svoje pevne dané miesto. Inak vzniká chaos a organizáciu pracovného miesta nemôže byť ani reč. Preto plechové zásuvkové skrine ponúkajú dostatočný priestor na ukladanie všetkého, čo vo svojej dielni využívate.

Jednotlivé zásuvky si môžete v korpuse dielenskej skrine nakonfigurovať na mieru. Presne tak, ako potrebujete a presne podľa toho, aké nástroje a náradie do jednotlivých šuplíkov chcete ukladať.

Vložka do zásuvky na gola sadu nie je súčasťou ponuky POLAK CZ.

Zorganizujte si každý kút dielne – uvidíte, ako skvele sa vám bude v poriadku pracovať. Pozrite sa, ako zásuvková skriňa našla využitie čisto len na ukladanie fréz a frézok.

Zaujali vás konkrétne kusy nábytku? Otázky radi zodpovieme. S návrhom dielne na mieru máme bohaté skúsenosti, budete prekvapení, čo všetko sa dá vymyslieť. Ozvite sa nám.

Podobné články o nábytku

Prejsť do blogu
Vzala by som si jeden ružový dielenský vozík pre seba a modrú skriňu pre manžela
  • Dátum pridania 08. 10. 2021

Vzala by som si jeden ružový dielenský vozík pre seba a modrú skriňu pre manžela

Emancipácia ženám priniesla nielen volebné právo, ale predovšetkým celkovú zmenu myslenia. Začali viac veriť vo svoje schopnosti a postupne sa zapojili aj do profesií, ktoré sú tradične považované za mužské. Dnes už sa nikto nepozastaví nad programátorkou, sudkyňou alebo špičkovou lekárkou (pritom prvá česká doktorka medicíny promovala až v roku 1902!).

Prečítať článok
Pod pojmom dielenský nábytok si dnešné dieťa predstaví kancelársky stôl a stoličku. A čo až vinkel, šublera alebo mafel?
  • Dátum pridania 17. 10. 2021

Pod pojmom dielenský nábytok si dnešné dieťa predstaví kancelársky stôl a stoličku. A čo až vinkel, šublera alebo mafel?

Mnohí si myslia, že dnešné deti sú lenivé, neohrabané a nešikovné. Málokto sa už ale zamýšľa nad tým, prečo to tak v skutočnosti je, či vôbec je to pravda a do akej miery. Pre skoršiu generáciu bolo normálne veci opravovať a to nielen v práci, ale aj vo svojich domácnostiach. Klasický ponk mal vo svojej garáži či dielni každý muž a dielenské skrine, dielenské stoly a najrôznejšie náradie bolo každodenným chlebom väčšiny zamestnancov. Dnešné deti také zázemie nemajú ani doma, ani v školách, ako to bolo predtým.

Prečítať článok
Predchádzajúci Nasledujúce