Dielenské pracovné stoly - doplnky a príslušenstvo

Dielenské pracovné stoly - doplnky a príslušenstvo

Rozšírte svoj pracovný stôl v dielni o ďalšie priestory na ukladanie. Vyberte si zo širokej ponuky príslušenstva a doplnkov, ktoré oceníte na usporiadanie náradia i oddelenie priestorov.

Stôl je základ - okolo neho sa točí v dielni všetko dianie. Dôležitá je dostatočne veľká pracovná plocha a potom aj priestory na ukladanie nástrojov. Tie sú ale pre každého veľmi individuálne.

Okrem zásuviek, ktoré väčšinou stoly po stranách majú (či už iba na jednej alebo oboch stranách), je možné pracovný stôl doplniť o ďalšie príslušenstvo a odkladací priestor si tak násobne rozšíriť. Multifunkčné nadstavby zaistia, že budete mať všetko pekne usporiadané a na dosah ruky.

Príslušenstvo dielenských stolov >>>

Príslušenstvo pre dielenské stoly POLAK CZ

Ide o špeciálne stĺpiky a KOMBI nadstavby, ktoré sú v ponuke v troch výškach (na stôl sa priskrutkujú zo spodnej strany pracovnej dosky) a následne sa na ne zavesujú špeciálne perforované panely (slúžia ako držiak na náradie). Univerzálne panely sú určené na osadenie závesným programom a je možné sa ich tak prispôsobiť úplne na mieru. Sortiment závesného programu je úplne rovnaký, ako sortiment nástenného programu priamo na stenu.

Ide o:

  • ergonomický závesný program,
  • háčiky,
  • závesné držiaky.

Nad stôl je možné zasadiť police, rampu s osvetlením, elektro lišty (v rôznom prevedení) alebo stĺpiky osadiť vzduchovými spojkami pre náradie.

Pokiaľ radšej volíte uzavretý priestor, využite roletové skrine. Ponúka sa viac možností ich pripevnenia, môžete ich postaviť priamo na dosku stola, dať ju medzi stĺpikmi alebo pripevniť na stenu.

Dielenské pracovné stoly - príslušenstvo

Je možné príslušenstvom doplniť všetky pracovné stoly?

Tieto stojany montujeme na všetky dielenské pracovné stoly okrem mobilných. Dôvodom je bezpečnosť, mobilné stoly sú totiž opatrené kolieskami pre ľahkú manipuláciu a premiestnenie, ale vysoké stojny nie sú pre toto riešenie stolov prispôsobené.

Nástavby usporiadajú náradie aj oddelia priestor

Ak sa rieši dispozícia dielne, v ktorej je viac pracovných miest pre zamestnancov, navrhujeme priestor aj s ohľadom na ich súkromie. Plné steny totiž môžu skvele slúžiť ako optická clona alebo oddelenie susedných pracovísk.

Potrebujete navýšiť kapacitu úložných priestorov pri dielenskom stole?
Ozvite sa nám.

Podobné články o nábytku

Prejsť do blogu
Vzala by som si jeden ružový dielenský vozík pre seba a modrú skriňu pre manžela
  • Dátum pridania 08. 10. 2021

Vzala by som si jeden ružový dielenský vozík pre seba a modrú skriňu pre manžela

Emancipácia ženám priniesla nielen volebné právo, ale predovšetkým celkovú zmenu myslenia. Začali viac veriť vo svoje schopnosti a postupne sa zapojili aj do profesií, ktoré sú tradične považované za mužské. Dnes už sa nikto nepozastaví nad programátorkou, sudkyňou alebo špičkovou lekárkou (pritom prvá česká doktorka medicíny promovala až v roku 1902!).

Prečítať článok
Pod pojmom dielenský nábytok si dnešné dieťa predstaví kancelársky stôl a stoličku. A čo až vinkel, šublera alebo mafel?
  • Dátum pridania 17. 10. 2021

Pod pojmom dielenský nábytok si dnešné dieťa predstaví kancelársky stôl a stoličku. A čo až vinkel, šublera alebo mafel?

Mnohí si myslia, že dnešné deti sú lenivé, neohrabané a nešikovné. Málokto sa už ale zamýšľa nad tým, prečo to tak v skutočnosti je, či vôbec je to pravda a do akej miery. Pre skoršiu generáciu bolo normálne veci opravovať a to nielen v práci, ale aj vo svojich domácnostiach. Klasický ponk mal vo svojej garáži či dielni každý muž a dielenské skrine, dielenské stoly a najrôznejšie náradie bolo každodenným chlebom väčšiny zamestnancov. Dnešné deti také zázemie nemajú ani doma, ani v školách, ako to bolo predtým.

Prečítať článok
Predchádzajúci Nasledujúce