Predstavenie konfigurátora

Predstavenie konfigurátora

Predstavujeme bezkonkurenčný konfigurátor dielenského nábytku POLAK CZ. Intuitívne a prehľadné prostredie konfigurátora vás prevedie zostavením produktu od základných rozmerov až po drobné príslušenstvo.

KONFIGURÁTOR dielenského nábytku

Sortiment dielenského nábytku POLAK CZ je veľmi obsiahly a jedinečnosť našich produktov je okrem iného aj v možnosti vzájomných kombinácií a modularite. Možností ako zostavovať jednotlivé zostavy je také množstvo, že môže byť ťažké sa v sortimente orientovať a dosiahnuť tak najlepšie možné riešenia. Preto sme dlhú dobu vytvárali nástroj, ktorý vás prevedie zostvením produktu od základných rozmerov až po drobné príslušenstvo. Zároveň si môžete dielenský nábytok zobraziť v 3D plánovači, ktorý vám umožní nastavenie vlastnej miestnosti.

Užívateľské rozhranie konfigurátora

Pred prvým použitím konfigurátora si jednoduchým spôsobom založte svoj vlastný účet, ktorým sa budete do systému prihlasovať. Po prihlásení sa dostanete do užívateľského rozhrania, v ktorom uvidíte nielen svoje nakonfigurované zostavy, ale aj odoslané dopyty a hotové objednávky. Vďaka užívateľskému rozhraniu budete mať prehľad ak svojim rozpracovaným zostavám sa budete môcť kedykoľvek vracať a upravovať.

Konfigurácia dielenského nábytku

Konfigurátor je jedinečný okrem iného tým, že môžete vytvárať vlastné konfigurácie v celom sortimente dielenského nábytku. Na výber máte z týchto produktov:

  • Zásuvkové skrine
  • Pracovné stoly a príslušenstvo
  • Počítačové a špeciálne skrine
  • Ergonomické pracoviská
  • Elektro skrine a príslušenstvo
  • NC program
  • Šatníky
  • Dielenské a vertikálne skrine

Systém vás prevedie od základných rozmerov produktu až po drobné príslušenstvo a farebnosť jednotlivých dielov. Konfigurátor je navrhnutý tak, aby nemohlo dôjsť k chybnej zostave dielov, napríklad do konkrétneho korpusu vám umožní vložiť iba veľkostne zodpovedajúce dvere a zásuvky.

Pri zostavovaní sa môžete ľubovoľne vracať a diely meniť, vyskúšate si rôzne kombinácie a nakoniec zvolíte ideálny variant.

Hotovú zostavu si môžete pomenovať a uložiť, neskôr sa môžete vrátiť a diely znova upravovať. Budete tak mať dokonalý prehľad.

Nakoniec priamo z prostredia konfigurátora odošlete nezáväzný dopyt najbližšiemu obchodnému partnerovi a ten vás bude kontaktovať s ponukou. Objednávku vždy nájdete vo svojom užívateľskom rozhraní.

3D plánovač

Na dokreslenie dokonalej predstavy o vybavení vášho priestoru dielenským nábytkom využite prepracovaný 3D plánovač. Najprv si nastavíte vlastnú miestnosť podľa požadovaných rozmerov, do ktorej môžete umiestniť okná, dvere, ale aj prekážky v priestore. Do pripravenej miestnosti jednoducho vložíte vaše nakonfigurované zostavy alebo môžete využiť už hotové zostavy dielenského nábytku, ktoré ponúkame.

S produktmi v 3D plánovači môžete ľubovoľne pohybovať, otáčať ich a umiestňovať podľa potrieb. Systém vás upozorní na prípadné kolízie medzi jednotlivými dielmi, vďaka čomu si urobíte dokonalú predstavu, ako bude váš pracovný priestor nielen vyzerať, ale hlavne fungovať.

Čerešničkou na torte je potom zobrazenie produktov s uzavretými dverami a zásuvkami, ale aj v otvorenom variante, aby ste vedeli, koľko miesta vám v priestore zostáva.

Výber z hotových zostáv

Ako posledný tu spomenieme, že v prostredí konfigurátora nie je nutné vždy vytvárať vlastnú konfiguráciu, pokiaľ napríklad presne viete, ktorý produkt potrebujete alebo sa chcete iba pozrieť na rozloženie produktov v 3D scéne. V takom prípade máte na výber z už nakonfigurovaných zostáv z celého sortimentu dielenského nábytku. Aj tieto hotové zostavy ale môžete ešte vylepšiť podľa svojich predstáv a doplniť ich o príslušenstvo alebo zmeniť farebnosť.

Video návod používania konfigurátora POLAK SK

Pozrite sa na video, v ktorom je ukázané všetko potrebné na používanie konfigurátora POLAK SK:

Podobné články o nábytku

Prejsť do blogu
Vzala by som si jeden ružový dielenský vozík pre seba a modrú skriňu pre manžela
  • Dátum pridania 08. 10. 2021

Vzala by som si jeden ružový dielenský vozík pre seba a modrú skriňu pre manžela

Emancipácia ženám priniesla nielen volebné právo, ale predovšetkým celkovú zmenu myslenia. Začali viac veriť vo svoje schopnosti a postupne sa zapojili aj do profesií, ktoré sú tradične považované za mužské. Dnes už sa nikto nepozastaví nad programátorkou, sudkyňou alebo špičkovou lekárkou (pritom prvá česká doktorka medicíny promovala až v roku 1902!).

Prečítať článok
Pod pojmom dielenský nábytok si dnešné dieťa predstaví kancelársky stôl a stoličku. A čo až vinkel, šublera alebo mafel?
  • Dátum pridania 17. 10. 2021

Pod pojmom dielenský nábytok si dnešné dieťa predstaví kancelársky stôl a stoličku. A čo až vinkel, šublera alebo mafel?

Mnohí si myslia, že dnešné deti sú lenivé, neohrabané a nešikovné. Málokto sa už ale zamýšľa nad tým, prečo to tak v skutočnosti je, či vôbec je to pravda a do akej miery. Pre skoršiu generáciu bolo normálne veci opravovať a to nielen v práci, ale aj vo svojich domácnostiach. Klasický ponk mal vo svojej garáži či dielni každý muž a dielenské skrine, dielenské stoly a najrôznejšie náradie bolo každodenným chlebom väčšiny zamestnancov. Dnešné deti také zázemie nemajú ani doma, ani v školách, ako to bolo predtým.

Prečítať článok
Predchádzajúci Nasledujúce