Katalóg dielenského nábytku 2018

V novom katalógu nájdete 280 strán s viac ako 2 000 položkami dielenského nábytku. Naši vývojári posunuli dielenský nábytok POLAK zasa o niečo ďalej. Veríme, že ich kreativita a energia, vložená do vlastnej výroby originálnych produktov, prinesie maximálnu spokojnosť zákazníkov.

Moderný virtuálny svet dnes nie je možné ignorovať a preto je s novým Katalógom dielenského nábytku 2018 v klasickej tlačenej podobe, ktorý si môžete objednať u niektorého z našich obchodných zástupcov, a v PDF verzii, spustený aj katalóg elektronický, ktorý prináša ešte viac informácií, návody, tipy, rady, videá a množstvo ďalších nápaditých riešení. 

PREVZIAŤ KATALÓG PDF

E-KATALÓG

 

Výrobky zn. POLAK jsou vybaveny QR nebo NFC kódem, což umožňuje rychlé propojení výrobku s důležitými informacemi, uloženými na unikátním webovém portále smfu.eu. Zde najdete podrobné návody, rady, vysvětlivky a také můžete kontaktovat pracovníky POLAK CZ.

Elektro príslušenstvo

Výrobky zn. POLAK kladú dôraz na vlastnú výrobu a originalitu. Preto sme rozšírili sortiment o veľmi kvalitné ELEKTROLIŠTY, PREDLŽOVACIE PRÍVODY A OSVETLENIA. Ide o celohliníkové eloxované výrobky, ktoré spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a zároveň konkurujú najvyšším štandardom na trhu. Ich elegantný dizajn, ľahká konštrukcia a široké možnosti využitia zodpovedajú mesiacom vývojárskej činnosti, vďaka čomu je na svete tento jedinečný produkt. Viac nájdete tu.

Elektronický zámok

Elektronické zámky sú navrhnuté na priamy prístup do zásuvkových skríň bez kľúča. Podoba a funkcie tohto zámku sú výsledkom premýšľania, vyvíjania a testovania nášho tímu. Kvalitné spracovanie zaručuje dlhú životnosť a premyslené funkcie prinášajú uspokojenie aj najnáročnejšej klientely. Zákazník má na výber medzi kódovým zámkom a zámkom čipovým. V oboch prípadoch môže zámok ovládať až 5 používateľov. Viac nájdete tu.

 

Príslušenstvo pracovných stolov

K nezanedbateľným zmenám došlo v sekcii Príslušenstvo pracovných stolov. So zameraním na ešte kvalitnejšie spracovanie uvádzame novú podobu závesného ramena s hliníkovým profilom. Konštrukcia je teraz pevnejšia a spoľahlivejšia. Sledovanie požiadaviek našich zákazníkov nás zároveň doviedlo k zmene rozmerov perforovaných a plných panelov, vďaka čomu je možné ponúknuť ich v dvoch vyhotoveniach. Navyše každý isto uvíta novinky v závesnom systéme, ako je napríklad posuvný systém. Viac nájdete tu.

Vertikálne skrine

Vieme, aký dôležitý je každý centimeter miesta vo vašej dielni. Preto uvádzame na trh vertikálne dielenské skrine. Mysleli sme na drobné náradie, ktorého má každý pracovník množstvá. Vďaka bohatému závesnému programu a skrini s výsuvnými perfopanelmi, budete mať prehľad a dostatok miesta na každý skrutkovač. Skriňa s výsuvnými dverami nájde uplatnenie pri uskladnení NC programu, ale nie je to pravidlom a skriňu môžete naplniť čímkoľvek iným. Viac nájdete tu.

Špeciálne skrine

Moderné technológie a dôkladné kontrolné procesy sa dnes nevyhýbajú žiadnemu remeslu. Zamerali sme sa aj týmto smerom a predstavujeme nové podoby dielenských skríň. Počítačová skriňa a terminál na bezpečnosť drahých počítačových zostáv a ich pohodlnú obsluhu, a tiež skúšobné pracoviská, vhodné na vykonávanie kontrol kvality práce, ale aj na archiváciu kontrolných protokolov a zabezpečenie prístrojov a pomôcok. Viac nájdete tu.

Noviniek je v novom katalógu POLAK ešte oveľa viac, ako napríklad nové riešenie držadla zásuvky alebo nová ponuka elektronôh k pracovnému stolu. Veríme, že hodiny vývojárskej práce priniesli požadované výsledky a na nový katalóg budeme môcť byť právom hrdí.

Vzhľadom na rozmanitosť a rozsiahlosť nových výrobkov a vylepšení výrobkov existujúcich odporúčame využiť odborné poradenstvo niektorého z našich obchodných zástupcov tu.

PREJSŤ NA ZOZNAM OBCHODNÝCH PARTNEROV

Ďakujeme, že sa zaujímate o naše produkty a veríme, že budete maximálne spokojní.